Čaj s mátou - Bylinný čaj
Ovocná směs, kde svou chutí dominuje máta? Tak to je právě tato. Dopřejte si jemnou chuť a laskavou vůni této bylinky a nezapomínejte - máta zklidňuje jak tělo, tak i duši!

Doprava zdarma
od 999 Kč

Jsme český výrobce
již přes 20 let s vámi
4,7
15 hodnocení
Máta, maliny, ostružiny a mnoho dalšího, tak to je tato směs. Vyváženou chuť máty tak doplňují další ovocné listy, které dodávají jemnou chuť s ovocným ocáskem. Vůně je velmi příjemná. Velkou výhodou této směsi je její nenásilnost. Ačkoli je máta pro mnohé agresivní, ti co ji milují budou milovat i tuto směs.
Složení
- listy malin
- listy ostružin
- vřes
- listy borůvek
- máta
- yzop lékařský
- listy slunečnic
- modrý sléz
Dávkování
Na 500ml odvaru doporučujeme 5g směsi. Tu přelijeme vodou o maximální teplotě 90 stupňů celsia a necháme 5-7 minut louhovat. Poté přecedíme a můžeme pít.
| Kategorie: | Čaje |
|---|---|
| EAN: | 8595658703318 |
| Balení obsahuje: | 50g |
| Forma: | Sypaná forma |
| Doba louhování: | 5-7 minut |
| Množství směsi / čaje: | 5 g |
| Množství vody: | 500 ml |
| Počet dávek: | 10 |
| Teplota vody: | 90 °C |
| Země původu: | Německo |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

