Fitness čaj s 10% Guarany - Bylinná směs
Skvělá volba s Guaranou, která dodá jak energii, tak i potřebnou vitalitu.

Doprava zdarma
od 999 Kč

Jsme český výrobce
již přes 20 let s vámi
Čaj s obsahem guarany může pomoci při odstraňování duševní i tělesné únavy. Může pozitivně působit na myšlení a aktivitu. Může bláhodárně zapůsobit při pocitu únavy, vyčerpání, snížené fyzické a psychické aktivity. Může fungovat také jako prevence proti nežádoucímu spánku.
Složení
- Slupky šípku
- kousky jablek
- květy ibišku verbeny
- guarana
- ostružinové listí
- meduňka
Příprava
2 čajové lžičky (přibližne 3 gramy) zalijeme 0,5l vroucí vody. Čaj necháme vylouhovat 7-9 minut. Poté sceďte.
| Kategorie: | Čaje |
|---|---|
| EAN: | 8595658700683 |
| Balení obsahuje: | 50g |
| Forma: | Sypaná forma |
| Doba louhování: | 7-9 minut |
| Množství směsi / čaje: | 3 g |
| Množství vody: | 500 ml |
| Počet dávek: | 16 |
| Teplota vody: | 100 °C |
| Země původu: | Německo |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
16 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

