Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
2228 hodnocení
5
2102x
4
57x
3
12x
2
5x
1
52x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
PK
Peter Košinár
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.12.2025
IK
Iveta Kotrbová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.12.2025
Super jednání, rychlé dodání
IH
Iva Hellova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.12.2025
Jsem velmi spokojena
BJ
Bohdana Jůzová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.12.2025
IF
Irena Fotrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.12.2025
Růźe přišla v pořádku,důležité je aby rozkvetla
Dobrý den,
děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že Vám zásilka v pořádku dorazila a věříme, že budete s Růží spokojena :-)
Olina
tým Botanic
JF
Jaroslava Fortelková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.12.2025
SB
Silvia Brunovská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.12.2025
TT
Tichá Terezie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.12.2025
AH
Alena Hasenkopfova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.12.2025
Spokojenost mohu doporučit
NK
Nataša Krčmáreková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.12.2025
IB
Irena Bálková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.12.2025
ZR
Zdeňka Radoňová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.12.2025
Růže se opravdu krásně otevřela,po tom co jsem jí dala na misku s vodou
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše hodnocení, velmi nás těší, že se Vám Růže hezky rozvinula :-)
Olina
tým Botanic
- Ruža sa mi vôbec nerozvynula.Ako by bola úplne suchá .A miska ešte k tomu preteká.
Dobrý den,
děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, opravdu si toho vážíme. Mrzí nás, pokud Růže nesplnila Vaše očekávání a nerozvinula se tak jak by měla. Ozvěte se nám prosím a vše společně dořešíme.
Olina
tým Botanic
VV
Vera Vasinova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.12.2025
PA
Peter Antoni
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.12.2025
MD
Marta Dudášová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.12.2025
TB
Tatiana Blašková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.12.2025
+ dobře zabaleno, rychle doručeno
- žádné nevýhody
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše hodnocení, velmi si toho vážíme!
Olina
Tým Botanic
