Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
2228 hodnocení
5
2102x
4
57x
3
12x
2
5x
1
52x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
VK
Vladimír Knižka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
07.11.2025
Ok.
PK
Petr Koblasa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
07.11.2025
Jsem spokojený 😉 doporučuji
DŠ
Daniela Šlapáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
07.11.2025
Velmi spokojená 😊
EP
Emilie Pellešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
07.11.2025
VM
Vendula Marešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
07.11.2025
Doporučuji, určitě ještě objednám.
JS
Jarmila Sejkorová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
07.11.2025
RK
Radomir Kotyz
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
07.11.2025
RP
Radek Perutka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
07.11.2025
ĽD
Ľubka Džombáková
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
07.11.2025
ZT
Zdenka Tesařová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
06.11.2025
Nesprávny prístup k zákazníkovi pre udajné nezaplatenie objednávky,ktorá bola uhradená ešte sučasne s vytvorením objednávky cez QR kod. Po telef.rozhovore neboli ochotní vyhladat zaplatenu sumu a požadovali potvrdenie z banky o uhrade.Neplate cez QR kod,maju v tom bordel!
Dobrý den,
děkujeme za Vaše hodnocení, vážíme si toho! Mrzí nás komplikace spojené s úhradou objednávky, platba se nám bohužel automaticky nespárovala s objednávkou z důvodu chybějícího VS, který předmětná banka nedokázala v rámci QR kódu zpracovat. Takovou situaci my bohužel nedokážeme ovlivnit. Potvrzení o platbě z banky v takových případech opravdu potřebujeme, je to jediná možnost jak ji mezi ostatními platby dohledat. Platba přes QR kód jinak bez problémů funguje a velká část našich zákazníků ji vítá a běžně používá.
Olina
tým Botanic
PH
Petra Holubová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
05.11.2025
Ano
+ velmi dobre
Dobrý den,
děkujeme za hodnocení, Vaše spokojenost nás moc těší :-)
Olina
tým Botanic
KM
Kubičná Martina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
03.11.2025
mladý ječmen pro mě zázrak získala jsem více energie,upravilo se mi zažívání určitě znovu objednám
MŘ
Miroslava Řiháčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
03.11.2025
MH
Michael Hanšut
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
03.11.2025
PO
Petr Petr Okratzka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
03.11.2025
Zatim nevím
MT
Marianna Tokárová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
03.11.2025
AA
Andrej Arvay
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
03.11.2025
