Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
2228 hodnocení
5
2102x
4
57x
3
12x
2
5x
1
52x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
IH
Ivana Hancvenclová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.04.2025
Kvalita a rychlost doručení
FL
František Lebeda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.04.2025
S obchodem spokojenost,ale s výrobcem už ne.jako made in China?
TB
Tomáš Borner
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.04.2025
+ Spokojenost
Dobrý den,
děkujeme za hodnocení, těší nás, že jste s námi spokojena :-)
Olina
tým Botanic
+ Kvalitne a vynimocne produkty
+ Rychlost dodania
+ Ceny
Dobrý den,
děkujeme za hezké hodnocení, těší nás, že jste spokojena s námi i s našimi produkty.
Olina
tým Botanic
vše o.k.
Dobrý den,
děkujeme za Vaše hodnocení :-)
Olina
tým Botanic
ŠC
Šárka Chiesa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.04.2025
ES
Eva Komar Samcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.04.2025
Skokojenost po všech stránkách,,děkuji.
PK
Pavel Kořínek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.04.2025
+ rychlé nakupování i dodání
Spokojenost
Dobrý den,
děkujeme za Vaše hodnocení :-)
Olina
tým Botanic
Stevia má v sebe nečistoty=prach/piesok, škrípe pod zubami, aj v šálke po nápoji ostane na spodu ten "piesok"! čiže 50g nie je čistej stevie
Dobrý den,
děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a je nám líto, že produkt nesplnil Vaše očekávání.
Stevie ve své přírodní podobě může obsahovat jemné částečky rostlinného původu (např. vlákninu, buněčné zbytky), které se mohou usazovat na dně nápoje a působit dojmem „písku“. Nejedná se však o nečistoty, ale o přirozenou součást neupravované stevie v práškové podobě.
Naše stevia je 100% přírodní, bez přidaných plniv nebo chemického čištění.
Dodací lhůta byla delší z důvodu čekání na úhradu objednávky. Po zaplacení byla objednávka ještě ten samý den expedována.
Hezký den
Olina
tým Botanic
HG
Hana Gerychova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.04.2025
AR
Anežka Románková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.04.2025
Rychlé dodání, zajímavý pestrý sortiment
Dobrý den,
děkujeme za Vaše hodnocení, potěšilo nás :-)
Olina
tým Botanic
D
David
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
22.04.2025
Kratom jako takový vcelku solidní, kvalitní. Ovšem sáček byl natrhlý, byla v něm mensi díra. Proto se mi dost kratomu vysypalo, neco ještě před doručením. Škoda
EH
Elena Hojnošová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.04.2025
KV
Korba Václav
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
21.04.2025
S botanic jsem spokojená.
Dobrý den,
děkujeme za hodnocení, těší nás, že jste s námi spokojena :-)
Olina
tým Botanic
EG
Eva Grabová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.04.2025
Velmi spokojená
MČ
Milan Červený
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.04.2025
