Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
2227 hodnocení
5
2101x
4
57x
3
12x
2
5x
1
52x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
super bylinky, super obchod
Dobrý den,
Moc nás těší, že jste spokojen s našimi bylinkami i obchodem.
Vaše spokojenost je pro nás tou nejlepší odměnou :)
Hezký den
Monika
Vše super a rychle....bezva obchod!!!!
Dobrý den,
moc děkujeme za super recenzi :).
Hezký den
Monika
Perfektní
Dobrý den,
to je skvělé slyšet!
Jsme rádi, že jste měla tak pozitivní zkušenost. :)
Hezký den
Monika
Bezproblémové objednání a rychlé dodání
Rychlost, spolehlivost
Dobrý den,
děkujeme za vaši recenzi.
Jsme rádi, že oceňujete naši rychlost a spolehlivost. :)
Pěný den
Monika
Dobře zabalené a rychlé dodaní. Doporučuji :)
Dobrý den,
děkujeme za vaši milou recenzi.
Jsme rádi, že jste byla spokojena s naším balením i rychlostí doručení. :)
Pěkný den
Monika
+ Products well packaged
Dobrý den,
děkujeme Vám za hodnocení :).
Pěkný den
Monika
+ Výborná komunikace, rychlé dodání
Dobrý den,
moc děkujeme za vaši skvělou zpětnou vazbu.
Jsme rádi, že jste ocenil naši komunikaci a rychlost doručení. :)
Mějte hezký den
Monika
+ rychlost dodání
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše hodnocení :)
Pěkný den
Monika
+ Rychlé odeslání
- Dopravce GLS
Obchod zásilku rychle odeslal. Doporučuji mu ovsem rozvázát vztah a GLS. Ten nejdříve poslal email, že misto doručení je plné. Bez dotazani se nechal balicek úplně někde jinde. Pri vyberu teto sluzby jsem nebyl informován, ze místo doručení neni garantované.
Dobrý den,
děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.
Mrzí nás, že doručení prostřednictvím GLS neproběhlo podle očekávání. Upřímně řečeno, chápeme vaše rozčarování, protože i my se setkáváme s podobnými situacemi, které nejsou ideální při řešení reklamací vůči GLS.
Ale stále se řadí mezi našimi zákazníky jako druhý nejžádanější přepravce.
Naštěstí máme v nabídce jiné přepravce, které si můžete zvolit jako alternativu a služby GLS už nadále nevyužívat.
Mějte se moc hezky :)
Monika
+ Rychle doručení vše v pořádlu
+ OK
+ Super
obchod je rychlý ve vyřízení i doručení objednávky, spolehlivost Zásilkovny, zájmové zboží-slušná cena
Doručení zboží bylo rychlé a vše bylo v pořádku.
Doporučuji!
+ Nakupuji poprve
+ sluzby
Dobrý den,
děkujeme za vaše hodnocení :)
Pěkný den
Monika
Oceňuji rychlost objednávky. Druhý.den sem.ji měla doma.
Dobrý den,
děkujeme za vaši zpětnou vazbu!
Jsme rádi, že jste ocenili rychlost dodání.
Pěkný den
Monika
+ Velice jsem spokojena
Vyhoda
Dobrý den,
děkujeme za vaši spokojenost!
Moc nás těší, že jste byla s nákupem spokojena.
Budeme se těšit na vaši další návštěvu :)
Hezký den
Monika
