Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
2227 hodnocení
5
2101x
4
57x
3
12x
2
5x
1
52x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Výhoda: rychlé vyřízení objednávky.
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše hodnocení :).
Pěkný den
Monika
+ Rychlé vyřízení a dodání,vše o.k.
Dobrý den,
děkujeme za Vaši zpětnou vazbu :).
Pěkný den
Monika
Vše v pořádku, kvalita, rychlé dodání.
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše hodnocení :).
Pěkný den
Monika
+ Má pěkné slevy
Jak to bude a odkdy s vaším prodejem Kratomu, když "distributoři a prodejci by museli mít povolení od Ministerstva zdravotnictví se správním poplatkem 200.000,- Kč za každý e-shop, plus 20.000,- by hradil prodejce za povolení pro každou provozovnu...???"
Dobrý den,
s prodejem Kratomu se nic nemění, aktuálně pracujeme na registraci licence a prodej bude probíhat jako doposud :).
Hezký den
Monika
první nákup, vše v pořádku
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše hodnocení :) a budeme moc rádi, když se k nám zase vrátíte.
Pěkný den
Monika
Konvice je velmi malá a je mi nanic.
Dobrý den,
velice nás mrzí, že nejste s konvicí spokojena.
Velikost konvice je uvedena v popisu na webu, abychom zákazníkům poskytli všechny potřebné informace pro jejich rozhodnutí. Pokud však velikost nesplňuje Vaše očekávání, rádi Vám pomůžeme najít alternativní řešení, například výměnu za jiný produkt, pokud by Vám vyhovoval lépe.
Hezký den
Monika
S produktem i obchodem jsem moc spokojená
VŠE PROBĚHLO OK
+ Vše ok.
Sušené bylinky velmi dobrá kvalita.
Dobrý den,
jsme moc rádi, že jste s námi spokojena :).
Hezký den
Monika
+ Rychlost
+ Informace o zpracování
Dobrý den,
děkujeme Vám za hodnocení :).
Hezký den
Monika
+ Rychlost dodání tak,jak slibují
Dobrý den,
děkujeme Vám za hodnocení :).
Pěkný den
Monika
+ Moc dobrý obchod jednají rychle
+ Rychlé dodání
- Člověk neví do čeho jde jestliže to bude fungovat jak má.
Výhoda
Dobrý den,
děkujeme Vám za pěknou recenzi :).
Hezký den
Monika
Výborný obchod, skvělý sortiment, dokonalý popis u výrobků, rychlé dodání. Moc doporučuji.
Dobrý den,
jsme moc rádi, že jste s námi spokojen :).
Hezký den
Monika
Jsem spokojenej s jednáním obchodu.
Dobrý den,
moc Vám děkujeme za hodnocení :).
Pěkný den
Monika
Zboží bylo rychle a v pořádku doručeno.
Dobrý den,
děkujeme Vám za hodnocení :).
Pěkný den
Monika
+ Rychlost
Dobrý den,
děkujeme Vám za hodnocení :).
Pěkný den
Monika
+ přehledně popsané zboží, včetně rychlého doručení
Dobrý den,
děkujeme Vám za hodnocení :).
Pěkný den
Monika
+ Rychlá expedice zboží
Dobrý den,
děkujeme za hodnocení :).
Pěkný den
Monika
+ Spokojen s dodáním i s kvalitou produktu
Dobrý den,
děkujeme Vám za hodnocení :).
Pěkný den
Monika
Komunikace OK.
Rychlost dodání.
Dobrý den,
děkujeme Vám za hodnocení :).
Hezký den
Monika
