Lapacho heřmánek s vanilkou - Bylinný čaj
Využijte zdravotní benefity pití lapacha a heřmánkového čaje a zároveň si pochutnejte na delikátní vanilce.

Doprava zdarma
od 999 Kč

Jsme český výrobce
již přes 20 let s vámi
Lapacho samo o sobě je velice zdravé a zdraví prospěšné. Stejně tomu tak samozřejmě je i u heřmánku. Lapacho má skvělé schopnosti a chrání nás před viry, nemocemi a parazity.
Nepromarněte tuto možnost a vyzkoušejte unikátní kombinaci heřmánku a lapacha. Vanilkové aroma navíc dodává čaji lahodnou chuť. Pití čaje si budete vždy maximálně užívat kvůli jeho chuti, vaše tělo si ho bude užívat kvůli jeho blahodárným účinkům.
Složení
- lapacho
- květy heřmánku
- vanilka
| Kategorie: | Čaje |
|---|---|
| EAN: | 8595658706364 |
| Balení obsahuje: | 50g |
| Forma: | Sypaná forma |
| Doba louhování: | 3-5 minut |
| Množství směsi / čaje: | 3 g |
| Množství vody: | 200 ml |
| Teplota vody: | 90-100 °C |
| Země původu: | Německo |
| Společnost: | PlaBio s.r.o., Podzimní 37, 466 02 Jablonec nad Nisou, Česká republika, IČ: 03945294 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
16 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

