Melisande Wellness - Bylinná směs
Nastal čas relaxace s Bylinnou směsí Melisande Wellness! Vyniká v ní Citronová tráva, která se mísí s květy Levandule, Lípou a dalšími bylinami. Čaj si můžete osladit medem nebo jiným přírodním sladidlem.

Doprava zdarma
od 999 Kč

Jsme český výrobce
již přes 20 let s vámi
Rádi relaxujete v bezpečí svého domova a při tom rozjímáte nad životem, čtete knížku nebo sledujete svůj oblíbený seriál? Přichystejte si bylinnou směs Melisande Wellness a užijte si chvíli, kterou máte sami pro sebe. Tato směs obsahuje ty nejlepší byliny a rostliny a díky jejich vyváženému poměru má dokonalou chuť. Svěřte se přírodě a rozmazlujte své smysly!
Složení
- chmel
- citronová tráva
- lípa
- rozmarýn
- květy levandule
- květy komonice
| Kategorie: | Čaje |
|---|---|
| EAN: | 8595658704490 |
| Balení obsahuje: | 50g |
| Forma: | Sypaná forma |
| Doba louhování: | 5-7 minut |
| Množství směsi / čaje: | 5 g |
| Množství vody: | 500 ml |
| Teplota vody: | 90-100 °C |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
15 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

