Milované mamince - Bylinný čaj
Představujeme "Maminčin odpočinkový čaj" - speciální směs vytvořená s láskou pro všechny maminky, které si zaslouží chvíli klidu a pohody.

Doprava zdarma
od 999 Kč

Jsme český výrobce
již přes 20 let s vámi
Představujeme "Maminčin odpočinkový čaj" - speciální směs vytvořená s láskou pro všechny maminky, které si zaslouží chvíli klidu a pohody. Tento jedinečný čaj je sestaven z vybraných bylin a květů. Ať už si odpočine po náročném dni nebo si jen tak vychutnává moment pro sebe, tento šálek čaje je malým, ale významným dárkem, který každá maminka ocení.
Složení
- lístky citronovníku
- čaj Rooibos
- sladká semena fenyklu
- lístky kopřivníku
- květy heřmánku
- lístky lískového heřmánku
- cejlonská skořice
- oloupaný kořen zázvoru
- nasekaný hřebíček
Příprava
Na 500 mililitrů vody budeme potřebovat cca 5 gramů směsi. Toto množství představuje jedna čajová lžička. Louhujeme po dobu 10-15 minut, následně scedíme a můžeme pít.
| Kategorie: | Bylinné směsi |
|---|---|
| EAN: | 8595658705251 |
| Balení obsahuje: | 50g |
| Forma: | Sypaná forma |
| Doba louhování: | 10-15 minut |
| Množství směsi / čaje: | 5 g |
| Množství vody: | 500 ml |
| Počet dávek: | 10 |
| Teplota vody: | 100 °C |
| Země původu: | Německo |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
15 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

