Zlaté kiwi - Ovocný čaj
Zlaté kiwi je velice unikátní čajová směs, která vás svou svěží sladkou chutí vytrhne ze špatných myšlenek, nebo vám ještě zlepší už tak dobrou náladu.

Doprava zdarma
od 999 Kč

Jsme český výrobce
již přes 20 let s vámi
Pokud máte rádi kiwi, tohle je přesně něco pro vás. Ovocná čajová směs s názvem Zlaté kiwi je totiž skutečný klenot. Svěží, sladká a lehce nakyslá příchuť kiwi je něco, co v kombinaci s ostatním ovocem, obsaženým v naší čajové směsi, tvoří opravdu výbušnou a velmi hravou směs chutí. Zlaté kiwi je vynikající a velmi výrazné. Věřte nám, že jakmile jednou ochutnáte, už nebudete chtít přestat.
Složení
- mango
- jablko
- ananas
- kiwi
- třešně
- květy měsíčku
| Kategorie: | Čaje |
|---|---|
| EAN: | 8595658706357 |
| Balení obsahuje: | 50g |
| Forma: | Sypaná forma |
| Doba louhování: | 3-5 minut |
| Množství směsi / čaje: | 3 g |
| Množství vody: | 200 ml |
| Teplota vody: | 90-100 °C |
| Země původu: | Německo |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
15 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

