BeHard PRO - Lepší erekce a sexuální výkon, 20 kapslí

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

BeHard PRO je prémiová formule pro pevnou erekci, lepší sexuální výkon a jistotu v pravý čas. V jedné dávce získáte 1 276 mg L-argininu, 1 276 mg L-citrulinu, Ginkgo biloba a zinek pro mužskou vitalitu.

  • ⚡ Rychlý nástup: 30–60 min před akcí
  • 💊 2 552 mg aminokyselin v dávce
  • 🛡️ Diskrétní balení i doručení
  • 📆 5 dávek v balení

"BeHard PRO dává smysl tam, kde chcete cílenou dávku před plánovanou chvílí. Oceňuji vysoký obsah argininu, citrulinu i doplnění zinku."

Pavel Petrák, výživový poradce
Dostupnost Skladem (>5 balení)
Můžeme doručit do:
18.08.2026
Možnosti doručení
249 Kč –14 % 212 Kč / balení 189 Kč bez DPH Měrná cena:
BeHard PRO - Lepší erekce a sexuální výkon, 20 kapslí
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Lékovka čirá sety
Novinka Česká značka
249 Kč –14 %
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 999 Kč
Český výrobce
Jsme český výrobce
již přes 20 let s vámi
Popis

🔥 Když chcete být připraveni

Jsou chvíle, kdy nechcete nic nechávat náhodě. Chcete se cítit jistě, soustředěně a mít svůj výkon pod kontrolou.

BeHard PRO je prémiová varianta pro muže, kteří chtějí cílenou dávku před plánovanou chvílí. V jedné dávce kombinuje vysoké množství L-argininu a L-citrulinu, extrakt z Ginkgo biloba a zinek.

Žádné zbytečné složitosti.
Žádné přehnané sliby.
Jen silně postavená formule, kterou užijete ve správný čas.

BeHard PRO - Lepší erekce a sexuální výkon, malé balení
BeHard PRO - Lepší erekce a sexuální výkon, malé balení

💥 Proč právě BeHard PRO?

BeHard PRO staví na jednoduché logice: dát tělu ve správnou chvíli cílenou dávku klíčových látek.

  • 1 276 mg L-argininu v dávce
  • 1 276 mg L-citrulinu v dávce
  • celkem 2 552 mg aminokyselin v dávce
  • Ginkgo biloba – extrakt 23/7
  • zinek přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi
  • zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci
  • diskrétní forma ve 2 blistrech po 10 kapslích

BeHard PRO není o tom mít „něco menšího“. Je o tom mít prémiovou dávku připravenou přesně tehdy, kdy ji chcete využít.


⚡ 2 552 mg aminokyselin v jedné dávce

Hlavním rozdílem BeHard PRO je výrazně vyšší dávka L-argininu a L-citrulinu oproti klasickému BeHardu.

V jedné doporučené dávce získáte:

  • 1 276 mg L-argininu
  • 1 276 mg L-citrulinu
  • dohromady 2 552 mg aminokyselin

To je hlavní důvod, proč PRO působí jako prémiovější, přímočařejší a cílenější varianta celé řady BeHard.

🎯 Cílené složení bez balastu

BeHard PRO nestaví na dlouhém seznamu surovin. Je postavený na čtyřech přesně dávkovaných složkách, které dávají dohromady čistou a srozumitelnou recepturu.

Dvě aminokyseliny, které tvoří hlavní základ BeHard PRO. V dávce jich je celkem 2 552 mg.

  • Ginkgo biloba – Extrakt 23/7

Standardizovaný extrakt, který doplňuje cílenou recepturu BeHard PRO.

  • MagChel® Bisglycinát zinečnatý 20 %

V dávce dodá 8,8 mg elementárního zinku. Zinek přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a k normální plodnosti a reprodukci.

🆚 BeHard PRO nebo klasický BeHard?


BeHard PRO
BeHard PRO – 60 kapslí
Počet kapslí20
60
Počet dávek
530
L-arginin v dávce
1 276 mg
336 mg
L-citrulin v dávce
1 276 mg
252 mg
Charakter
přímější PRO formule
širší bylinný komplex
Vhodné pro
cílené užití před plánovanou chvílí
pravidelná zásoba doma

BeHard 60 kapslí je širší komplex s více bylinnými extrakty.
BeHard PRO je cílenější varianta s výrazně vyšší dávkou argininu a citrulinu v jedné dávce.

🔒 Diskrétně. Prakticky. Bez zbytečné pozornosti.

BeHard PRO je balený ve 2 samostatných blistrech po 10 kapslích. Každý blistr má uvedený název i expiraci, takže vše zůstává přehledné i bez celé krabičky.

Diskrétnost ale nekončí u balení. Také doručení je řešené tak, aby na zásilce nebylo vidět, co je uvnitř.

Jednoduše: vy víte, ostatní nemusí.

👤 Pro koho je BeHard PRO správná volba?

BeHard PRO oceníte, pokud:

  • chcete prémiovou formuli s vysokou dávkou aminokyselin,
  • chcete cílené užití před plánovanou chvílí,
  • nechcete řešit zbytečně velkou zásobu,
  • preferujete diskrétní blistry,
  • chcete BeHard ve formě, kterou snadno vezmete s sebou.

Není to jen „malé balení“.
Je to PRO varianta pro konkrétní moment.

🥄 Jak BeHard PRO užívat

Doporučená dávka jsou 4 kapsle přibližně 30–60 minut před plánovanou aktivitou. Kapsle doporučujeme zapít dostatečným množstvím vody.

Praktické doporučení:

  • držte se dávky 4 kapsle,
  • nepřekračujte doporučené denní dávkování,
  • při citlivějším trávení neužívejte nalačno.

Balení obsahuje 5 dávek.

BeHard PRO - Lepší erekce a sexuální výkon, malé balení

🔄 S čím BeHard PRO kombinovat?

BeHard PRO už obsahuje vysokou dávku L-argininu, L-citrulinu a zinku, proto jej nedoporučujeme ve stejný den kombinovat s klasickým BeHardem ani se samostatným L-argininem, L-citrulinem nebo zinkem.

Chcete-li širší dlouhodobější základ, zvolte spíše klasický BeHard 60 kapslí. Ten má jinou roli: širší recepturu a 30 dávek v balení.

💊 Složení

Složka
V 1 kapsli
Ve 4 kapslích (dávka)
RHP*
% RHP
L-Arginin
319 mg
1 276 mg


L-Citrulin
319 mg
1 276 mg


Ginkgo biloba – Extrakt 23/7
21 mg
84 mg


Bisglycinát zinečnatý 20 %
11 mg
44 mg


– z toho elementární zinek
2,2 mg
8,8 mg
10 mg
88 %
Vegetariánské kapsle – Velikost 00
120 mg
480 mg


* RHP: Referenční hodnota příjmu pro dospělé stanovená dle nařízení (EU) č. 1169/2011.

Balení obsahuje: 20 kapslí.
Kapsle obsahuje: 670 mg suroviny.
Celková hmotnost: 15,8 g včetně váhy kapslí.

❓ FAQ

Kolik dávek obsahuje jedno balení?

Balení obsahuje 20 kapslí, tedy 5 doporučených dávek po 4 kapslích.

Jaký je rozdíl mezi BeHard PRO a klasickým BeHardem?

BeHard PRO má v dávce výrazně více L-argininu a L-citrulinu. Klasický BeHard má širší složení s více bylinnými extrakty a 30 dávkami v balení.

Kdy BeHard PRO užívat?

Doporučená dávka jsou 4 kapsle přibližně 30–60 minut před plánovanou aktivitou.

Mohu užívat BeHard PRO společně s klasickým BeHardem?

Nedoporučujeme to. Vyberte si jednu variantu podle toho, zda chcete cílenou PRO dávku, nebo širší klasické složení.

Jak dorazí objednávka?

Diskrétně. Na zásilce není uveden obsah objednávky.

Parametry
Kategorie: Zvýšení libida, sexuálního zdraví a plodnosti pro muže
EAN: 8595658703547
Balení obsahuje: 20kap.
Forma: Kapsle
Hmotnost obsahu: 15,8 g
Kapsle obsahuje: 670 mg
Počet dávek: 5
Schválená zdravotní tvrzení: Zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci; zinek přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi; zinek přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Zdravotní tvrzení: Ginkgo biloba: Antioxidant; Mikrocirkulace krevního systému; Normální činnost cévní soustavy.
Země původu: Česká republika
Upozornění: Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu ani zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se před užíváním s lékařem nebo lékárníkem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.
Legislativa: Vzhledem k nařízení Evropské unie (ES č. 1924/2006, ES č. 178/2002, EU č. 1169/2011) a platné české legislativě nesmíme u produktů uvádět některé informace. Mezi ně patří například neschválená zdravotní tvrzení, vědecké studie nebo jiná tvrzení, která nejsou podložena schválenými údaji podle Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA).
Společnost: PlaBio s.r.o., Podzimní 37, 466 02 Jablonec nad Nisou, Česká republika, IČ: 03945294
Diskuze

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Hodnocení

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Lékovka černá muži
Novinka Česká značka
399 Kč
469 Kč (–14 %)

BeHard PRO je doplněk stravy pro podporu sexuálního výkonu s L-argininem, L-citrulinem, ginkgem a zinkem. Cílené složení...

07-3-05-MIX038-03-1
Lékovka černá muži (1)
Bestseller Česká značka
BeHard – Lepší sexuální zdraví
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 balení)
469 Kč

BeHard je denní komplex pro muže, kteří chtějí dlouhodobě pečovat o sexuální zdraví, vitalitu a libido. Spojuje kotvičník,...

13-2-03-MIX038-01-1