Pre učiteľku - Zlaté kivi
Ovocný čaj pre učiteľky, ktorá prináša radosť a skvelú chuť po náročnom dni v škole. Doprajte svojej učiteľke zaslúžený odpočinok s naším čajom.

Doprava zadarmo
od 38€

Bleskové doručenie
po celé SK

Sme tu pre vás
už viac ako 20 rokov s vami
Prineste svojej učiteľke chvíle pokoja a pohody s naším ovocným čajom. Tento čaj je ideálny na relaxáciu po náročnom dni v škole.
Zloženie čaju
- mango
- jablko
- ananás
- kivi
- čerešne
- kvety nechtíka
Darujte odpočinok v každej šálke
Doprajte svojej učiteľke zaslúžený odpočinok s naším ovocným čajom. Objednajte ešte dnes a prekvapte ju skvelým darčekom.
| Kategória: | Darčeky pre ženu |
|---|---|
| EAN: | 8595658708702 |
| Balenie obsahuje: | 50g |
| Forma: | Sypaná forma |
| Doba louhování: | 3-5 minut |
| Množství směsi / čaje: | 3 g |
| Množství vody: | 200 ml |
| Teplota vody: | 90-100 °C |
| Země původu: | Německo |
| Společnost: | PlaBio s.r.o., Podzimní 37, 466 02 Jablonec nad Nisou, Česká republika, IČ: 03945294 |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
15 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
