Jablko s citrónom - Ovocný čaj
Táto ovocná zmes prináša trochu tých klasickejších vôní a chutí do nášho života. Skvele vyvážená kombinácia jablká a citróna doplní naše ráno, ale aj popoludní, či večer.

Doprava zadarmo
od 38€

Bleskové doručenie
po celé SK

Sme tu pre vás
už viac ako 20 rokov s vami
Citrón s jablkom. Určite si niektorí z nás povedia - “Taká obyčajná a jednoduchá kombinácia”. No ale ruku na srdce - nie je v jednoduchosti krása? To iste je a v tejto navyše aj príjemná a jemná chuť, ktorá nie je zbytočne dohnaná neprírodnou arómou. Vďaka tomu si môžete užívať príjemnú chuť a to s vedomím, že pijete len to, čo Vám hovoríme.
Zloženie
Dávkovanie
Na 500ml odvaru odporúčame 5g zmesi. Tú prelejeme vodou o maximálnej teplote 90 stupňov celzia a necháme 5-7 minút lúhovať. Potom precedíme a môžeme piť.
| Kategória: | Čaje |
|---|---|
| EAN: | 8595658703301 |
| Balenie obsahuje: | 50g |
| Forma: | Sypaná forma |
| Doba louhování: | 5-7 minut |
| Množství směsi / čaje: | 5 g |
| Množství vody: | 500 ml |
| Počet dávek: | 10 |
| Teplota vody: | 90 °C |
| Země původu: | Německo |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
17 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
