Maté s ovocím - Bylinný čaj
Ovocné Maté. Nová príchuť našej bylinnej čajovej zmesi, ktorá je výnimočná svojou úžasnou chuťou a zdravotnými benefitmi.

Doprava zadarmo
od 38€

Bleskové doručenie
po celé SK

Sme tu pre vás
už viac ako 20 rokov s vami
O skvelých účinkoch maté sa tu zmieňovať nemusíme, veľa sa toho o nich totiž dozviete na našej stránke venovanej Maté.
Ovocné Maté má účinky klasického maté. Jeho prednosťou je ale, že hrá mnohými ovocnými tónmi, ktoré mu dodávajú lahodnú chuť. Z jeho pitia budete mať vyložene radosť. Jemné sladučké ovocie tu hrá významnú úlohu a s maté tvorí výbornú čajovú zmes. Udržujte svoje telo aj myseľ zdravé a navyše si v pokoji pochutnajte na tomto čaju.
Zloženie
| Kategória: | Čaje |
|---|---|
| EAN: | 8595658706371 |
| Balenie obsahuje: | 50g |
| Forma: | Sypaná forma |
| Množství směsi / čaje: | 3 g |
| Množství vody: | 200 ml |
| Teplota vody: | 90-100 °C |
| Země původu: | Německo |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
15 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
