Sladká vanilka - Ovocný čaj
Užite si svoju chvíľku pokoja a nechajte sa uniesť lahodnou príchuťou našej vanilkovej čajovej zmesi. Ihneď po ochutnaní vám vykúzli úsmev na tvári a spokojnosť na duši.

Doprava zadarmo
od 38€

Bleskové doručenie
po celé SK

Sme tu pre vás
už viac ako 20 rokov s vami
Tento neobvyklý druh ovocnej čajovej zmesi s príchuťou vanilky vám určite zachutí hneď po prvom dúšku. Môžete si byť istí veľmi výraznou a úplne lahodnou chuťou, ktorá vám spríjemní akúkoľvek chvíľu. Či už ste po náročnom dni, alebo práve svoj deň začínate, upokojujúca chuť vanilkového čaju vás nikdy nesklame. Nádherná vôňa navyše navodzuje radostnú a pohodovú atmosféru ešte skôr, ako čaj ochutnáte.
Zloženie
- ananás
- jablko
- ibištek
- semená pískavice
- marigold
- vanilka
- datle
- svetlica farbiarska
- tonka
| Kategória: | Čaje |
|---|---|
| EAN: | 8595658706340 |
| Balenie obsahuje: | 50g |
| Forma: | Sypaná forma |
| Doba louhování: | 3-5 minut |
| Množství směsi / čaje: | 3 g |
| Množství vody: | 200 ml |
| Teplota vody: | 90-100 °C |
| Země původu: | Německo |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
15 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
